Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

To super propozycja na rozpoczynające się na Dolnym Śląsku ferie. W poniedziałek 15 stycznia ruszają we wrocławskim zoo adresowane głownie do dzieci specjalne zajęcia edukacyjne z żywienia egzotycznych zwierząt.

Zoo zaprasza na  wielką atrakcję w ferie

– W czasie ferii zapraszamy was na serię edukacyjnych spotkań „Egzotyka na talerzu”, gdzie od karmienia małych gryzoni po wielkie drapieżniki, odkryjecie sekrety żywieniowe egzotycznych mieszkańców naszego ogrodu – zachęca Weronika Skupin z zoo.

Podczas nich specjaliści z opiekunami opowiedzą, jakie specjały do jedzenia dostają ich podopieczni, a także pomogą przygotować porcję smakołyków. A zwierzęta w zoo potrafią mieć nie lada apetyt, a i gusta kulinarne mają przeróżne.

Zajęcia będą się odbywać od 15 do 26 stycznia w dni pracujące. Zbiórki zaplanowano o godzinie 11:00 pod pawilonem Terrarium, następnie spotkanie z edukatorem w sali, a potem wizyta w pawilonie ze zwierzętami i spotkanie z opiekunem do godziny 12:15. Opłata za zajęcia wynosi 20 zł brutto za osobę. Skorzystanie z zajęć wymaga jednoczesnego zakupu biletu wstępu do ogrodu zoologicznego. Zapłacić za zajęcia można online albo w kasie w dniu, w którym planujemy wziąć udział w atrakcji. Na zajęcia zoo zaprasza osoby po ukończeniu 5 roku życia. Liczba miejsc w grupie ograniczona do 20 osób.

Źródła: ZOO Wrocław