Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Tarczyński Arena Wrocław to, przede wszystkim, stadion piłkarski, jednak pełna pula atrakcji i aktywności na terenie obiektu jest dużo szersza. Najnowsza oferta połączonych zniżek obowiązuje przez cały styczeń i obejmuje: Muzeum Śląska Wrocław (wraz ze zwiedzaniem stadionu), Lodowisko Tarczyński Arena oraz Browar Stu Mostów – Sports Bar.

Tarczyński Arena proponuje na styczeń bilet łączony.

Aby skorzystać ze zniżek, należy najpierw udać się na stadionowe lodowisko, położone na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego. Po okazaniu paragonu z lodowiska w kasie Muzeum Śląska Wrocław (położonej w Fan Shopie od strony ul. Królewieckiej) można wziąć udział w zwiedzaniu stadionu połączonym z wizytą w muzeum w promocyjnej cenie biletu: normalnego za 25 zł (zamiast 35zł), a ulgowego za 15 zł (zamiast 25 zł). Na koniec, po przyjściu do Sports Baru z paragonem z lodowiska oznaczonym pieczątką z muzeum, obowiązuję 10-procentowa zniżka na całą ofertę lokalu (z wyłączeniem dania tygodnia).

Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 9-22 (z przerwami na czyszczenie lodu w dni powszednie: 14-15 i 18-19, a w weekendy 12-13, 16-17 i 19-20), Muzeum Śląska Wrocław funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, zaś w soboty i niedziele w godz. 11-19. Browar Stu Mostów Sports Bar działa od poniedziałku do czwartku w godz. 12-22 (kuchnia do godz. 20), w piątki i soboty od godz. 12 do północy (kuchnia do godz. 22), a w niedziele w godz. 12-20.

Propozycja dnia na stadionie skierowana jest m.in. do mieszkańców województwa dolnośląskiego, w którym ferie zimowe 2024 przypadają właśnie na styczeń. Zgodnie z nazwą, akcja umożliwia tańsze spędzenie kilku godzin na Tarczyński Arenie. Poza ujętymi w ofercie atrakcjami, na stadionie funkcjonuje również Innovation Gym&Clinic, koszykarska Strefa Betonu, boiska ze sztuczną nawierzchnią, czy tor kartingowy LeMans.

Źródła: Wrocław