W czwartek, 16 czerwca, po raz pierwszy w tym roku będzie można skorzystać z nowoczesnego kompleksu basenów przy ul. Wejherowskiej 34. Nowości? Urozmaicona strefa gastronomiczna oraz karnet trzydziestodniowy.

Basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią przy ul. Wejherowskiej.

Jeśli ktoś przez całą zimę oraz wiosnę pracował nad swoim ciałem, by zaprezentować się z jak najlepszej strony na najpopularniejszym kąpielisku w mieście, będzie mógł to uczynić już w…. Boże Ciało.

- Wszyscy, którzy planują urlop we Wrocławiu, będą mogli zakupić karnety trzydziestodniowe – zachęca Dariusz Kowalczyk, prezes WCT Spartan, zarządcy kompleksu. Są one ważne przez 30 dni od daty zakupu i dostępne w sprzedaży internetowej (od 13 czerwca) na stronie: https://spartan.wroc.pl/plywalniaorbita/letnia.

Pojedyncze bilety wstępu będą do nabycia za 30 (normalny od poniedziałku do piątku) i 35zł (sobota-niedziela) oraz za 24 zł (ulgowy od poniedziałku do piątku) i 30 zł (sobota-niedziela). Wejściówki ulgowe przysługują młodzieży uczącej się w wieku 5-19 lat oraz osobom powyżej 65. roku życia i niepełnosprawnym wraz z opiekunem.

W cenniku znajdują się także bilety rodzinne (24 zł od poniedziałku do piątku, 30 zł w weekendy) – dla minimum trzech osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych. Ofertę uzupełniają: wejściówka na Kartę Rodzina Plus (50 procent zniżki) oraz bilet za 19 zł, obowiązujący w dni powszednie – dla tych, którzy nie lubią tłumów lub którzy chcą aktywnie wypocząć po pracy i popływać w komfortowych warunkach.

Pływalnia Letnia Orbita przy ul. Wejherowskiej 34, otwarta w godz. 9-19, to kompleks trzech basenów odkrytych wykonanych w technologii stali nierdzewnej, wybudowanych na The World Games w 2017 roku. Wymiary basenów: pływacki 50x25 m, gł. od 1,6 m do 1,8 m; rekreacyjny 50x25 m, strefa wypłycona wraz ze zjeżdżalniami, gł. od 1 m do 1,4 m; brodzik – gł. 40 cm, z fontanną, w pobliżu plac zabaw dla dzieci).

Na klientów czeka 50 bezpłatnych leżaków, a także wzbogacona oferta gastronomiczna. Honorowane będą karty Rodzina Plus i Multisport.

Przypomnijmy, że od 1 czerwca czynne są kąpieliska Morskie Oko (ul. Chopina 27), Glinianki (ul. Kosmonautów 2) i Kłokoczyce (ul. Kłokoczycka). WK

Źródła: WCT Spartan