Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Wieczór saunowy to kilkugodzinne wydarzenie prowadzone przez saunamistrza, który dba o komfort i bezpieczeństwo uczestników. W Aquaparku przy ul. Borowskiej takich emocji będzie w styczniu mnóstwo.

Noce saunowe przy ul. Borowskiej zapewniają pełen przekrój doznań.

Dla spotęgowania odczucia ciepła w saunie suchej saunamistrz polewa rozgrzane kamienie wodą oraz kładzie lodową kulę z olejkami eterycznymi. Dzięki specjalnej technice poruszania ręcznikiem lub wachlarzem intensywnie miesza powietrze. Po całej saunie rozprowadza się aromatyczna para, dająca efekt intensywnego i nagłego uderzenia ciepła, co sprawia, że pokaz jest wyjątkowy. W czasie ceremonii dostępne są również specjalne kosmetyki.

- Nasze wieczory cieszą się dużą popularnością wśród gości. W styczniu odbędzie się w sumie siedem takich wieczorów – wyjaśnia Oskar Kusztal, lider strefy Saunarium.

Wieczory odbywają się w wiosce saunowej przy ul. Borowskiej - liczba biletów ograniczona. W wydarzeniu może uczestniczyć maksymalnie 25 osób. Kupując bilet na wieczór saunowy, klient otrzymuje wejście do strefy saunarium od godz. 17 do zamknięcia obiektu. Wieczory są tematyczne.

W styczniu strefa saunarium proponuje szeroki wachlarz wydarzeń. 10 stycznia Jakub Orzechowski poprowadzi wieczór o pieśniach współczesnych. Będzie można odkryć harmonię ciała i ducha w atmosferze gorących melodii. Jak mówią, to czas, kiedy sauna staje się symfonią odprężenia...

12 stycznia Vasyl Hrebinnyk zaprasza na niezapomniany wieczór w hawajskim klimacie. To harmonia relaksu pod palmami i egzotyczne aromaty. Idealny sposób na ucieczkę od codziennego zgiełku i zanurzenie się w hawajskiej oazie spokoju.

Pięć dni później wraz z Michałem Blejderem będzie można odkryć magiczny świat sauny podczas wieczoru „Back to the 80’s”. To szansa, by zanurzyć się w gorących ceremoniach takich jak „Fever” czy „Miami Vice”.

19 stycznia Bartosz Klag odkryje magiczny świat relaksu podczas wieczoru zatytułowanego „Chłopi”. Ukazane zostanie piękno każdej pory roku – od uroków jesieni po świeżość zimy, od odradzającej się wiosny po letni skwar. Wreszcie 31 stycznia Krzysztof Zołoteńki zaprosi na wieczór pełen magii musicali (Moulin Rouge, Chicago, La La Land, Bonnie & Clyde). Doświadczysz harmonii ciała i ducha w rytmie niesamowitej muzyki, przy jednoczesnym odprężeniu w atmosferze magicznej scenografii.

W czasie nocy saunowych (w godz. 22:30-1:40) panuje niesamowity klimat. W cenie biletu uczestnik może wziąć udział w pięciu tematycznych ceremoniach na terenie całej strefy saunarium. Szczegóły: www.aquapark.wroc.pl.

Źródła: Wrocław