Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Spółka Spartan oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant zapraszają wszystkich miłośników dobrej muzyki oraz jazdy na łyżwach na wyjątkowe wydarzenie. 2 marca na lodowisku Orbita przy ul. Wejherowskiej odbędą się dwa przepiękne lodowe koncerty…

Podobno 2 marca łyżwy będą same jechać.

- Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu i niewykluczone, że również na mapie Polski. Drugiego marca będzie można pojeździć na łyżwach przy wspaniałych dźwiękach muzyki jazzowej – zachęca Maciej Moczko, rzecznik spółki Spartan, operatora obiektu.

Koncert poprowadzi wybitny wrocławski saksofonista Darek Rubinowski z zespołem w składzie Bartek Chojnacki (kontrabas) i Łukasz Kokoszko (gitara). Trio zaproponuje przepiękne zimowe utwory we wspaniałych jazzowych aranżacjach!

Impreza odbędzie się 2 marca (sobota) przy ul. Wejherowskiej. Pierwszy koncert w godz. 19-20 (drzwi otwarte od godz. 18.30), drugi w godz. 21-22 (drzwi otwarte od 20.30). Bilety – 60 zł. Można ja zakupić online (vertigojazz.pl) lub na miejscu, na lodowisku Orbita, przed samym wydarzeniem.

Może w ten sposób poczujemy bardziej magię zimy i dostrzeżemy charakterystyczną dla tej pory roku scenerię, bo za oknem już bardziej wiosennie, a „białego złota” brakuje nawet w górach, czego dowodem choćby odwołanie kultowego Biegu Piastów w Jakuszycach. Właśnie z powodu kiepskich warunków.

Źródła: Wrocław