Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy. Rundę ekscytującą, bo Śląsk rozpocznie ją jako lider tabeli.

Erik Exposito i koledzy zapraszają na rundę wiosenną. To będzie prawdziwa weryfikacja tej drużyny.

Dla kibiców WKS-u sezon 2023/24 układa się znakomicie. Po rozegraniu 19 meczów Trójkolorowi zajmują pierwsze miejsce, z trzema punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Świetne wyniki idą w parze z wysoką frekwencją. Na mecze WKS-u już przyszło więcej kibiców niż w całych poprzednich rozrywkach. Średnia frekwencja, 23 219 widzów, jest drugą najwyższą w Polsce. Co więcej, dwukrotnie Tarczyński Arena wypełniła się do ostatniego krzesełka.

- Liczymy na ogromne wsparcie ze strony kibiców. Bardzo zależy nam, by utrzymywać, a nawet poprawiać wysoką frekwencję, dlatego zachęcamy do kupna karnetów. To gwarancja rezerwacji ulubionego miejsca na każdym spotkaniu, oszczędność i dodatkowe korzyści – podkreśla Patryk Załęczny, prezes klubu.

Wszystkie karnety na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. Dotychczasowi karnetowicze aż do 5 lutego mają pierwszeństwo wyboru swojego ulubionego miejsca. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży.

Osoby, które jesienią nie miały karnetu, wiosenne karnety mogą kupować od 8 stycznia! Sprzedaż karnetów trwa do pierwszego domowego meczu z Pogonią Szczecin (10 lutego). Wejściówki na to spotkanie będą dostępne od 10 stycznia.

Z karnetu można korzystać na trzy sposoby: za pośrednictwem karty kibica, pobierając bilety na poszczególne mecze na stronie www oraz korzystając z wirtualnej karty kibica.

Przykładowo – karnet wiosenny dla posiadaczy karnetów jesiennych na trybunę A, najdroższy, kosztuje 265 zł (ulgowy 235 zł). Dla nowych karnetowiczów natomiast – 330 zł (ulgowy 295 zł). Pełna oferta na www.slaskwroclaw.pl.

Dodatkowe korzyści, o których wspominał prezes Załęczny, to m.in. zniżki w fanshopach na produkty Śląska (karnetowicze otrzymują stałą zniżkę 15% w sklepach stacjonarnych WKS-u), cykliczne spotkania z piłkarzami (teraz spotkania z zawodnikami będą się odbywać wyłącznie z udziałem karnetowiczów), a także pierwszeństwo w zapisach na klubowe wydarzenia. W nowej rundzie nie zabraknie niespodzianek, a na specjalne wydarzenia karnetowicze uzyskują pierwszeństwo w zapisach. Poza tym w przypadku akcji specjalnych otrzymują bezpłatne vouchery dla osób towarzyszących.

Źródła: Wrocław