Szukasz pracy? W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów I Kanalizacji we Wrocławiu ją znajdziesz! Firma szuka pracowników na stanowiskach specjalistów, jak i tych które nie wymagają wykształcenia zawodowego.

W MPWiK nie tylko możesz znaleźć dobrą pracę, ale i stale podwyższać swoje kwalifikacje

Obecnie wśród ofert można znaleźć zatrudnienie m.in. na stanowisku magazynier, monter sieci wod-kan, dyspozytor, asystent obsługi klienta w Hydropolis, specjalista inżynier w centrum zarządzania operacyjnego. Oferty pracy w MPWiK znajdziesz na stornie www.mpwik.wroc.pl w zakładce „Pracuj z nami”.

MPWiK to spółka miejska, która zapewnia pracownikom nie tylko dobre wynagrodzenie, ale również cały pakiet socjalny. W trosce o zdrowie daje dostęp do podstawowych i specjalistycznych usług medycznych. Pracownik nie płaci za te usługi. Koszty po jego stronie to jedynie podatek dochodowy i składka ZUS. Wśród świadczeń mamy nielimitowany dostęp do wielu specjalistów, między innymi: chirurga, dermatologa, endokrynologa, ginekologa czy okulisty oraz do szerokiej gamy badań laboratoryjnych i diagnostycznych (EEG, EKG, USG). Zdecydowaną większość tych badań pracownik może zrealizować bez skierowania do lekarza.

Każdego dnia możemy korzystać ze stołówki, która serwuje urozmaicone śniadania i obiady. Jej działalność jest dofinansowana przez pracodawcę, dzięki czemu posiłki są tańsze. Nasze pomieszczenia socjalne są wyposażone w kawomaty i dystrybutory z wodą – możemy w ilości nielimitowanej, oczywiście również na koszt firmy, korzystać z kawy, herbaty i kranówki własnej produkcji. – Nasz Fundusz Świadczeń Socjalnych to między innymi: wczasy pod gruszą, czyli coroczne dofinansowanie do wypoczynku oraz „zajączek” przed Wielkanocą

dofinansowanie do wypoczynku dzieci, prezenty z okazji Mikołaja oraz wejściówki do ZOO na Dzień Dziecka – opowiada Martyna Bańcerek, rzecznik MPWiK.

Źródła: MPWiK