Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Darmowe bilety na sektor D dla grup dzieci i młodzieży, spotkanie z piłkarzem czy Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, stacje sprawnościowe, a także stanowiska z grą FIFA 23 – to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych kibiców 23 września przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice (sobota, godz. 15., Tarczyński Arena).

Grupy najmłodszych obejrzą mecz za darmo i skorzystają z licznych atrakcji. Warto!

Śląsk świetnie sobie radzi w PKO BP Ekstraklasie, a z trybun niesie go regularny doping niemal 20 tysięcy kibiców. Następny mecz w roli gospodarza to ten z Piastem. Klub zamierza zaktywizować najmłodsze pokolenie kibiców.

- Otwarta relacja z kibicami i serie akcji dla nich to jest kierunek, w jakim chcemy podążać. Na 23 września przygotowaliśmy akcję Dzieci na Stadionie. Dla zorganizowanych grup mamy bezpłatne wejściówki na spotkanie i szereg atrakcji – mówi prezes Śląska, Patryk Załęczny.

Akcja trafić ma do dzieci i młodzieży do lat 18. Do klubów, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, akademii, gmin i miast partnerskich. Dla nich przygotowano bezpłatne wejściówki na sektor D. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 19 września, do godz. 12, na adres wks@slaskwroclaw.pl oraz pod nr. tel. 71 7500083.

To nie jedyne atrakcje około meczowe. Pojawi się Strefa Dobrej Zabawy WKS-u, a w niej: miasteczko sportowe i stacje sprawnościowe, możliwość spotkania piłkarza Śląska; stanowiska z grą FIFA 22 oraz kącik dla młodego kibica, gdzie odbywać się będzie malowanie buziek w barwy klubowe.

Dla autokarów, którymi zgłoszone grupy przyjadą na mecz, przewidziano specjalny parking , obok stacji PKP od ul. Lotniczej, ok. 300 metrów od Tarczyński Areny.

W związku z przepisami RODO, zgłoszenia list odbywają się mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl, zamawiający podaje tylko nazwę placówki/szkoły/klubu partnerskiego oraz liczbę osób do 18 lat i 18+. Klub odsyła link z dostępem do systemu, wraz z instrukcją obsługi, który umożliwia samodzielne uzupełnienie biletów danymi osobowymi na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl.

Źródła: Wrocław