Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Nocny Wrocław Półmaraton, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych roku, cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Z okazji jubileuszowej, dziesiątej edycji organizatorzy postanowili zaspokoić apetyty wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu ulicami Wrocławia. Z powodu ogromnego zainteresowania ogłoszono uruchomienie dodatkowej puli tysiąca pakietów startowych.

10. edycja imprezy cieszy się ogromną popularnością.

W ciągu zaledwie 14 dni od rozpoczęcia sprzedaży pakietów startowych pierwsza pula 10 tysięcy miejsc została wyprzedana. Nocny Wrocław Półmaraton zyskuje na popularności wśród zawodników zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Na liście startowej znalazły się nazwiska z ponad 30 krajów.

Trasa biegu, wiodąca przez najbardziej malownicze zakątki miasta, pozwoli zawodnikom cieszyć się pięknem nocnego Wrocławia i licznymi atrakcjami przygotowanymi z okazji jubileuszowej edycji wydarzenia. Cały szlak nie został jeszcze opublikowany - wiemy jednak, że przebieg trasy będzie podobny do dobrze ocenianej ubiegłorocznej wersji.

Nocny Wrocław Półmaraton jest nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również elementem kulturalnego krajobrazu miasta. Uruchomienie dodatkowej puli miejsc to odpowiedź na rekordowe zainteresowanie biegaczy. Po bardzo pozytywnie ocenianej 9. edycji wydarzenia, pakiety na jubileusz rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Dla wszystkich biegaczy, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować swojego miejsca, dodatkowa pula tysiąca pakietów startowych stanowi doskonałą okazję do wzięcia udziału w jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń biegowych w Polsce.

Jubileuszowa edycja odbędzie się 15 czerwca o godz. 22.00. Zapisać można się tuj: wroc.city/Zapisy10NWP.

Źródła: Wrocław