– Niemal 90% kosztów zakupu pokrywają środki zewnętrzne pozyskane przez MPK Wrocław. To jeden z najwyższych poziomów dofinansowania dla projektów autobusowych w Polsce. Nowe eCitaro to nie tylko napęd elektryczny i komfort podróżowania. To także najwyższe standardy bezpieczeństwa -systemy wykrywania pieszych i rowerzystów, asystenci martwego pola, automatyczne hamowanie awaryjne oraz defibrylatory AED, które mogą uratować ludzkie życie – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.
Umowa to nie tylko autobusy. W cenie jest system wolnego ładowania dla 11 autobusów na terenie zajezdni przy ul. Obornickiej, cztery ładowarki mobilne Plug–In oraz stanowisko szybkiego ładowania pantografowego na pętli „Nowy Dwór” przy ul. Rogowskiej.
Obecnie dostarczane autobusy to rezultat kontraktu podpisanego w lipcu 2025 roku na zakup 21 autobusów elektrycznych, w tym 12 solo i dziewięciu przegubowych. Autobusy będą obsługiwały linie 106 z ulicy Dworcowej na lotnisko oraz linii 129 z Poświętnego na lotnisko. Wszystko wskazuje, ze elektryki będą kursować na tych trasach jeszcze w wakacje 2026 roku.