Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Doświadczenia z wyjątkowego Hydropolis, koktajle przygotowywane dzięki rowerom, warsztaty z gotowania z resztek i kiszenia - to tylko niektóre atrakcje zielonego pikniku, który odbędzie się w sobotę w parku Zachodnim we Wrocławiu.

Na pikniku nie zabraknie wrocławskiej kranówki, która jest smaczna i zdrowa

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w wyścigu samochodowym, gdzie auta są napędzane rowerami. Odwiedzić stoisko MPWiK we Wrocławiu i przekonać się, że kranówka jest smaczna oraz zdrowa. Organizatorzy zielonego ekologicznego spotkania przygotowali 650 skrzydłokwiatów. Będzie można go otrzymać w zamian za zużyte elektroodpady np. telefony, suszarki

Będą konkursy z nagrodami. Wystarczy odwiedzić stoiska, zbierać pieczątki za wykonanie zadań, aby wziąć udział w kole fortuny, a także próbować sił w konkursie głównym w którym będzie można wygrać hulajnogę elektryczną czy rower. Piknik odbędzie się w parku od strony ulicy Lotniczej. Początek o godz. 12. Rozdawanie skrzydłokwiatów w zamian za zużyte elektronarzędzia zaplanowano o 12:30. Impreza potrwa do godziny 17.

Źródła: Urząd Miasta Wrocław