Treści dostępne w serwisie zostały stworzone w komercyjnej współpracy z miastami

Choć przed nami jeszcze cała długa zima warto już pomyśleć o przyszłorocznych wakacjach. Zachęca do tego wręcz nowa oferta poznańskiego portu lotniczego.

Właśnie do oferty operującego z Poznania Ryanaira trafiły trzy ciekawe destynacje

Ławica już teraz ogłasza kolejne nowe połączenia do typowo wakacyjnych miejscowości. Dokąd więc będzie można polecieć?

Właśnie do oferty operującego z Poznania Ryanaira trafiły trzy ciekawe destynacje. Już od marca będzie można wybrać się nad Morze Czarne do Bułgarii. Samoloty z Poznania dwa razy w tygodniu lądować będą w Burgas. Kto jednak poszukuje dobrej kuchni i przepięknych włoskich krajobrazów będzie mógł sobie kupić bilet do włoskiego Bari. To jednak jeszcze nie wszystko. Do oferty irlandzkiego przewoźnika dołączyło również Pafos. To lotnisko na ciepłym Cyprze.

Oprócz najnowszych propozycji w rozkładzie lotów pozostają dotychczas cieszące się dużym powodzeniem kierunki takie jak Majorka, Korfu czy Kreta. Irlandzki przewoźnik, ale nie tylko ten z roku na rok zwiększa swoją obecność w poznańskim porcie lotniczym. Dzięki temu latem tego roku udało się już obsłużyć taką liczbę pasażerów jak przed pandemią. Poznańskie lotnisko należy do tych, którym najszybciej udało się powrócić do dawnej kondycji. Do końca października Port Lotniczy im. Henryka Wieniawskiego przyjął i odprawił w świat już blisko dwa miliony podróżnych.

Źródła: Strefa Miast